SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Standardit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
118526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Standardit.Banesa eshte ne katin e 3 , eshte 3 dhomshe , sallon , kuzhine dhe 2 banjo ku nje banjo eshte e lidhur me njeren dhom te fjetjes ndersa tjetra eshte banjo normale si gjdo banjo tjeter.Banesa eshte rreth 94 metrra katror posedon kuzhinen me te gjitha elementet poashtu edhe salloni eshte i mobiluar , gjithashtu edhe nje dhome eshte e mobiluar komplet per qifte.Banesa posedon n grohje , uje 24 ore , rrym 24 ore.Gjendemi ne lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Standardit , qmimi eshte 250 euro per muaj , por nuk eshte qmimi fiks qmimi eshte i diskutshem.

Numri kontaktues : 044-219-687
Pres qeragji serioz Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »