SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banesen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
118539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me siperfaqe 100 m² gjindet ne rrugen "Bajram Curri" ne Dragodan.Banesa eshte e mobiluar mire dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake: Hekurin, Enet, mjetet per pastrim, rrobalarese, makin per larje enesh, fshes elektrike si dhe shume paisje tjera. Nxemja eshte me termo elektrike, uj ka 24 h, si dhe rryme 24 h.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ilir
044160435
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »