SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomshe 56m2 Kodra Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
118552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (te monomenti Ibrahim Rugova), me sopërfaqe 56m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.


Çmimi: 200€044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »