SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 108m2 me qira ne Kalabri te Lesna
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
118566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 108m2 me qira ne Kalabri te "Lesna", banesa eshte ne katin e gjashte, me lift, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 /045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »