SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENT FLAT - Leshoj banes me qira ne ARBERI afer_ MINIMAX _per nderkombetare
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
118568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Arberia afer MINIMAXIT 60m2
e mobiluar perfekt , banesa posedon uje 24h po ashtu parking/ garazh
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Preferohen nderkombetare

Kontakt_Whatsapp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »