SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENT FLAT - Leshoj banes me qira ne ARBERI afer_ MINIMAX _per nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen ARBERIA 94m2, super e mobiluar banesa ka uje 24h , parking/ garazh
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Preferohen nderkombetare

Per me shum informata ne kontaktoni WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »