SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Arbëri, afër Komunës së re.
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:49
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
118591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Arbëri, afër Komunës së re.

Posedon:

• 108m2,
• Kati 1,
• 3 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Shpajz,
• Banjo
• WC,
• 2 Ballkona,
• Nxemje qendrore, klimë, uji 24h,
• Garazh,

E renovuar dhe mobiluar EXTRA, çmimi 165.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »