SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT SHITET OBJECTI AFARIST
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '13
ID e produktit :
11860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objecti afarist i cili gjendet mu ne qender te Prishtines.
Objecti ka dy lokale me nga 350m2 si dhe;
Objectika 21 banesa ku 7 jane me nga tre dhoma gjumi ,salon me kuzhin dhe nji banjo te madhe.
7 banesa me 2+ dhoma gjumi dhe 7 banesa me 2 dhoma gjumi.
Objecti eshte duke punuar ne pergjithsi dhe per njerzit qe me te vertet jane te interesuar mund te ulemi dhe tua tregojme edhe incomin vjetore.
Per me shume informacione ju lutemi tel; 045272705 ose email me.
Qmimi sipsas marveshjes
Informata rreth publikuesit
Nasuf
Prishtinë
045272705
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »