SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shitet ose leshohet Hosteli Mirena me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '13
ID e produktit :
11861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjentisht shitet apo leshohet me qera shtepia e cila eshte duke punuar si hostel Mirena por per munges te menagjimit me duhet te shes apo me leshue me qera;sepse une jetoje e punoje ne londer.
Shtepia ka dy hyrje ,dmth nji apartment dy dhomshe dhe hyrja tjeter ka nji salon me kuzhin,4 dhoma gjumi, 4 ballkone ,dy storagje. nji podrum.dhe oborr te mire per 3/4 makina.
shtepia gjendet te shtepia e shendetit te Dardanis ball per ball me PTK
Qmimi per shitje eshte 370000 euro
Ndersa qmimi per qera eshte 1200euro/muje
Informata rreth publikuesit
Nasuf
Prishtinë
045272705
16 Musine Kokalari Dardani Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »