SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '17
Madhësia :
325 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia me 325 m / 2 tokë në një hapësirë ​​prej 700 m / 2. Master dhoma gjumi me Walk-in Closet, 3 dhoma gjumi, 2 Family ½ Banja, dhomen e ndjenjes, dhomë të familjes me fireplace bukur, dhomë ngrënie, të pajisur plotësisht Kuzhina amerikan, garazh dhe Storage, dhomë lavanderi dhe bodrum Sipërfaqja totale: 325.00 m²

TIPARET E SHTEPISE

Te jashtme - dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme për çdo shtëpi, verandë Mbuluar, etj.

Te brendshme - nxemje qendrore në kuzhinë dhe banjo, dyer të brendshme druri, internet dhe kabllo TV, Walk-në banjë dhe dush privat në dhomë gjumi master, detektor tymi, kabinete druri në kuzhinë, etj.

EFIQENCA E ENERGJISE - ECO - Geotermal sistem qendror Ngrohje / Ftohje, (VAILLANT), 200 litër kursimit të energjisë ngrohës uji me garanci 10 vjeçare, sistemi pastrimi vakum Qendrore (Rrezja-ELECTROLUX), sistem Solar PV Sistemit për deri në 2 KW me bateri, etj. Karakteristika të tjera përfshijnë shtëpinë e gjelbër, furnizim 24 orë me ujë, e vendosur të përkryer - intimitet të plotë në rrugë me një fund të vdekur dhe vetëm pesë shtëpive në, parkingjet totalit të ardhshme për shtëpinë për deri në 5 automjete.

TIPARET E KOMUNITETIT International Village, gjendet vetëm 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit Prishtina ne një vend ideal për shtëpinë tuaj. Qendra e Komunitetit dhe aktivitete argëtuese përfshijnë: Qendra e komuniteteve, Klub Fitnesi, pishinë, fushë tenisi, fushë basketbolli, shesh lojërash për fëmijë, shteg vrapimi , etj. Utilitiet nderdhe: energji elektrike, telefon, Kable / Internet Services, ujë dhe kanalizim (REHAU, KONTI), trajtimi i ujit (STAHLER Matiç), rezervuar uji, etj. Shërbim roje 24 orë

Kontakti Urim Bexheti 049 / 044 500 233

www.international-village.net/ 
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »