SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 104m2 ne Lagjen Kalabria.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 104m2 ne Lagjen Kalabria.
Banesa eshte ne katin e shtete, ka nje dhoem dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, shpajz dhe ballkon.
Çmimi eshte shume i volitshem 750euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »