SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR SHITJE Banesa 92m² tek Tregtia - Mati 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa shumë e këndshme dhe mire e organizuar në lagjen Mati 1 në Prishtinë tek Tregtia

92m² | Kati 8 | 2 Dhoma gjumi| 2 Banjo | Depo | Ballkon

Çmimi: 750 €/m²

Mobiljet: 4'000€ (opsionale)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #shitje #banese #rrugab #mati1
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »