SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 100m2, kati i 6-te ne Fushe Kosove
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:25
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomshe 100m2, kati i 6-te, ne Fushe Kosove. Banesa gjendet afer shkolles Mihail Grameno, rruga kryesore afer 100m, ambulanta, supermarketet e medha, salle sportive etj. linjat e autobusit dhe taxi non stop, Banesa pritet te jene te gatshme ne fund te Gushtit 2016. Kushtet primare qe Objekti ofron jane: Uji 24 ore, ashensore te veqante, vezhgim 24 ore me kamera.
Ka kete renditje te hapesires:
- qendrimi ditor me kuzhine e trepezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 500 euro per m2.

Agjensioni Dion
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »