SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE LAGJEN TOPHANE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
118697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen tophane, banesa eshte ne katin e 6, ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dy banjo,ballkon, banesa ka uje dhe rryme 24h, lifti gjithmone funksional.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Abdurahman
044805505
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »