SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe lëshohet me qera shtëpia në lagjen Arbëria
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe lëshohet me qera shtëpia në lagjën Arbëria
Shtëpia posedon 370m2 me 3.65Ari tokë
Shtëpia ka 3 kate banimi 1 katë me lokale ,

Posedon:
2 hymje
2 garazhda
Nxemje me rrymë dhe naftë
Klim në të gjitha dhomat

çmimi i shitjës është 330.000Euro
çmimi për qera është 2000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »