SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 75m2 kati 3-te, ne hyrje te Fushe Kosoves
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2 kati 3-te ne rrugen kryesore ne Fushe Kosove, afer shkolles fillore Mihail Grameno. Banesa eshte e gatshme per banim dhe ka keto hapsira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimin 500 euro.per m2 qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »