SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Fushë Kosovë 115 m²
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjindet në Qendër të Fushë Kosovës 30m mbrapa SH.F “Mihal Grameno” në rr “Enver Maloku”
Banesa i ka 115 m², dhe është në katin e shtatë, Posedon ashensorë që përdoren vetëm nga banoret me kartela dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë

Banesa përbëhet prej:

1-Sallon me Kuzhine
3-Dhoma të gjumit
1-Shpajz
1-Banjo
2-Ballkona
1-Koridor

Investitor i kompleksit është Firma “NUHI”
Banesa e ka pamjen nga Lindja dhe Perëndimi ka parking rreth banesës.

Çmimi i Banesës është 45,000 €
Pranohet kompensim me ndonjë truall ose objekt në magjistralen Prishtinë-Ferizaj Çmimi me kompensim është 50,000 €

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.641747, 21.101261

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »