SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe lëshohet me qera shtëpia në lagjën Arbëria.
Çmimi :
€715,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
672 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe lëshohet me qera shtëpia në lagjën Arbëria.

Shtëpia gjendet në lagjën Arbëria
Shtëpia posedon 672m2 me 3.30 Ari tokë
Shtëpia ka 4 kate banimi 1 katë ka 168m2,

Kati i I ,Kati i II, Kati i III ,Kati i IV kanë këtë përmbajtje

Dhomë dite
Tre dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo
Wc

Posedon:
3 Hymje
4 Garazhda
2 Ballkona
1 Bodrum
Teras 150m2
Garazhdat 200m2
Reservar të ujit me kapacitet 5000Liter
Nxemje me rrymë dhe naftë
Klim në të gjitha dhomat

çmimi i shitjës është 715.000Euro
çmimi për qera është 4000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »