SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJ BANES ME QIRA RRUGENB
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:26
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
118772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Patundshmeria kerkon banesa me qera per bashkpunim me qeradhenesin.

Banesa duhet te jete e mobilume dhe me kete renditje :

Sallon me kuzhine
Nje dhome te gjumit
Banjo
Ballkon

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob: #tel 045 688 151 #viber
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni “Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmeria
Prishtinë
+37745688151
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »