SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Luksoze me qira (RENT FLAT)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen luksoze me qira ne lagjen Arberia afer Five Star.
Banesa gjendet ne katin e trete, e tera e mobiluar extra, me nje stil te veqante.Preferohen nderkombetar apo qift
Banesa Posedon
-Sallon me kuzhine dhe trepezari
-2 Dhoma Fjetjes ( Njera shtratin Dopio , tjetra 2 shtreter)
-Shpajz
-Banjo
-Ballkon i Madh

Kontakt_Viber-WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »