SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Ulpiane shitet banesa 45m2
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
11883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Ulpiane shitet banesa 45m2, perdhese, me bodrum 15m2, dhe me nxehje qendrore. Çmimi 65000 euro. Tel. 045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »