SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Vilat ne Jezerc)227/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
118831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Vilat Ne Jezerc me nga 2 deri 3 ari oborr me 45m2 ne katin e pare dhe 45m2 ne katin e dyte gjithsej 90m2 .Me kanalizim dhe rryme .
Me dokumentacion te rregullt pronar shqipar vilat nuk jan te perfunduara etj.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »