SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Ulpiane shitet banesa 48m2
Çmimi :
€61,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
11885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Ulpiane shitet banesa 48m2, kati i IV, me nxehje qendrore dhe nje ballkon. Çmimi 60.500 euro. tel.045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »