SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 100m2 me qera prapa teatrit kombetar!Delta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:26
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
118856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka 3 njesi dhe ndodhet ne katin e pare.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »