SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale nga 40&80m2 me qera ne qender te 4 llullat!
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:01
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
118876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndodhen ne rrugen kryesore dhe jane te pershtatshem per shume veprimtari biznesore,cmimet jane 350 perkatesisht 400.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »