SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Ulpiane shitet banesa 40m2
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
ID e produktit :
11888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Ulpiane shitet banesa 40m2, kati i I, me 1 bodrum dhe 1 ballkon. Çmimi 55.000 euro ose ndërrim me banesen më të madhe + dallimi deri ne k-III. Tel.045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »