SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 30ari truall te Prishtina e Re!Delta
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:08
Madhësia :
300000 m²
ID e produktit :
118883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ndodhet te Prishtina e Re/fshati nderkombetar perkatesisht pallati i drejtesise.Ndodhet pikerisht ne rruge me 30 metra gjeresi dhe 100 metra gjatesi.Mund te ndahen per shitje nga 15 ari.Cmimi per ari 25.000 i diskutushem.Informata 044 249/654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »