SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 66m2 te Prishtina Stars!Delta
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:15
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
118886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star
Siperfaqe: 66 m2
Kati: Perdhes
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nentoksor me pages
- Uj 24 H
- Wc
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24 H
- Gjelbrim
- Kend per Femij
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborit, kopshtit, objektit, parkingut behet qdo dit.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »