SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia te Gjiri Lalzit(hamallaj afer plazhit)
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
118887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi private te gjiri lalzit,hamallaj e kompletuar sallon me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes me banjo,eshte nje zone shum e qet dhe afer plazhit. CMIMI 30.000€ Kontakt; ‭+355 69 779 0871‬ ( viber ) +355 68 212 7843 ( viber )Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Miri
Prishtinë
355 68 212 7843
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »