SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne breg t'diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
118901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne bregun e diellit objekti i ri, banesa esht 88 m2 posedon 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin, si dhe terasen prej 33 m2 ,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtinë
044305685
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »