SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Kodren e Diellit I, shitet banesa 88 m2
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
ID e produktit :
11894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Kodren e Diellit I, shitet banesa 88 m2, 3dhomshe, kati i I, me 3 ballkona, nxehje qendrore dhe 1 bodrum, në gjendje te mire. Çmimi 135.000 euro. Tel.045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Kodra e Diellit I [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »