SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Qender mrapa Teatrit Kombetar
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Qender afer Teatrit Kombetar me saktesisht afer Teb bankes.Banesa posedon 60 m2 dhe eshte ne katin e 6(posedon ashensor).Banesa ka nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhine,banjo dhe ballkon.Banesa leshohet per afate te gjata dhe te shkurta.Ka te gjitha pajisjet si nxehmje qendrore,televizor(kabllovik,internet),lavatriqe,makine per larje te enve,frigorifer,shporet etj.Qmimi 250Euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »