SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu)206/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:52
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
118963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu me 92 m2 dy dhoma gjumi sallon kuzhine kati 3 me dokumentacion te rregullt pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »