SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet BANESA ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
118984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Kalabria tek banesat e Fitores , eshte e mobiluar teresisht dhe te reja dhe ka nje dhome gjumi , kuzhine , dhome dite banjo dhe ballkoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albunita
Pristina
045-692-049
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »