SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Exlusive_Penthouse _RENT FLAT
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen super luksoze me qira ne Arberi (Dragodan), Penthouse.
Banesa eshte ne katin e shtate (Penthouse), e tera e mobiluar extra dhe renovuar se fundmi ,.
Banesa posedon:
-1 SALLON KUZHINE
-3 DHOMA GJUMI ( 2 dhomat te fjetjes me banjo)
-3 BANJO
-1 KORIDOR
-1 SHPAJZ
-1 TARASE te madhe rreth 100m2 katrore
ju lutem te me kontaktoni ne
045 19 00 19 ose 045 641 794

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »