SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 67m2 kati 6 Fush Kosov
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
119023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomshe në Fushë Kosovë (te Viva afer Evroinvestit), me sipërfaqe 67m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, shitet pa mobilie.


Ndertim i ri.
Çmimi: 33.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »