SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Shëngjin me 88m2
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:00
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Shëngjin me 88m2

Banesa gjendët në Qender në Shëngjin te kompleksi Ermiri Palace , Kati i 11 , me pamje nga deti dhe malet .

Posedon:
Ashensor
Ujë 24h

çmimi:38.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »