SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 66m2 kati 4 Kodra e Diellit
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, afër stacionit të Autobusave 4), me sipërfaqe 66m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë , 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile. Bahet bartja te noteri.


Ndertim i vjeter.
Çmmi: 65.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »