SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Parku i qytetit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
119074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te parku i qytetit. Banesa ka 2 dhoma te gjumit dhe sallonin me kuzhine. E pershtatshme per banim.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni MALI
Prishtinë
+37744524163
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »