SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te parku i qytetit
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
119076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen te Parku i qytetit. Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhine. e pershtashme per banim me nje ambient te qete.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni MALI
Prishtinë
+37744524163
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »