SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Fushë Kosovë tek Apollonia E7
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa ekstra e dekoruar dhe mobiluar në Fushë Kosovë tek Apollonia E7

125m² | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona | Mobiluar

Banesa gjindet në katine e tretë dhe ka sipërfaqe prej 125m² e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë 50m², 2 Dhoma gjumi, Koridor dhe 2 Banjo (njëra në dhomë të gjumit)

Enterier ekskluziv me dekorime moderne dhe klasike, kuzhina është në gjendje shume të mirë dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme.

Orientimi i banesës dhe dritaret e shumta deri në dysheme bëjnë që të ketë ndriqim dhe ekspozim maksimal drejt diellit. Hapësirat janë me klimatizim dhe posedon ngrohje qëndrore gjatë dimrit. Koridori ka ngrohje edhe në dysheme.

Zona përreth është mjaft e qetë dhe pranë shumë shërbimeve të ndryshme që bëjnë të mundur një jetesë sa më komode. Qasje të lehtë në rrugën kryesore, çerdhe direkt në oborr të objektit dhe parking të mjaftueshëm rrugor.

Çmimi total: 86'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #banese #shitje #fushekosove
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »