SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi 4-katëshe në Taslixhe
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi 4-katëshe në Taslixhe në Prishtinë

500m² | 2 Sallon+Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 4 Banjo

Shtëpia ndodhet në lagjen më të mirë të banimit, Taslixhe. Afër dy parqeve të vetme të Prishtinës, Gërmisë dhe Taukbahqes. Afër shkollës fillore dhe lidhje shumë të mirë me Qytetin.

Shtëpia ka sipërfaqe toke prej 2 ari dhe ndërtim rreth 500m² në total.

Në katin Përdhese është hyrja kryesore e shtëpisë dhe shkallët që të qojnë në katin e parë si dhe Garazha për 4 vetura.

Kati i parë ka një sallon me kuzhinë dhe banjo. Ndërsa Kati i dytë ofron gjithashtu një sallon me kuzhinë shumë bukur të mobiluar, kamin, terasë të madhe si dhe një banjo.

Kati i tretë ofron tri dhoma gjumi, njëra e prindërve bashkë me banjo, 2 dhoma gjumi për femijë, një banjo familjare, closet si dhe dhomë fitnesi.

Shtëpia ofrohet e mobiluar si në foto dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme per një jetë sa më komode.

Çmimi 350'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shtepi #shitje #prishtine #taslixhe
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »