SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Astrit Bytyqi)84/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:19
ID e produktit :
119087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa ipet lokali me qera ne Rr.Astrit Bytyqi me 60 m2 i gatshem rreth rruges i pershtashem per te gjitha punet

Lokali eshte ne gjendje te rregull .

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »