SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 ne Qenderen e Ngushte te Prishtines.
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
119149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 ne Qenderen e Ngushte te Prishtines.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite, kuzhine me mundesi ndarje, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase te madhe.
Banesa eshte ndertim i vjeter por qe eshte renovuar dhe komplet e mobiluar.
Çmimi eshte 110500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »