SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pllaci
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
119161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pllaci ne Qagllavic ne Lagjen Marigona me leje ndertimi dhe me infrastrukture komplete. Lagja eshte tersishe e rrethuar pra sistem i mbyllur me rruge prej 6 metrave dhe ndriqim ne tere lagjen Pllaci ka poziten shum te mire dhe gjindet afer rruges , ka mundesi edhe ndertim te objektit afarist. Qmimi 17.000 per nje ari
Informata rreth publikuesit
florije
Prishtinë
045644001
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »