SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 ari truall në Fushë Kosovë
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
3 m²
ID e produktit :
119168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 ari truall, mbrapa TEB Bankes, afer Kryqit, Fushe Kosove. Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet, ka dimensionet 13 metra gjeresi dhe 23 metra gjatesine. Qmimi eshte 8.500 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »