SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në komleksin e ''Royal'' kati i dyte
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen e spitalit .

Banesa gjendet në ndërtesën e Royal-it në rrugën "B", i ka 63 m² dhe është në katin e dytë.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë;
1 dhomë gjumi;
1 banjo;
1 korridor;
1 ballkon.
1 shpajz

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne. Ka ujë 24 orë në ditë të garantuar me rezervuar nga kompania e kompleksit Royal.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.645099, 21.169730

Çmimi i shitjes është 57,000€
Ndërrim i mundshëm me ndonjë banës më të Madhe dhe në katet e ulëta
Çmimi i shitjes me Ndërrim është 60,000€

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »