SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sh.f Elena Gjika
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira afer sh.f. "Elena Gjika", 55m2. Banesa ka nje dhome te gjumit, dhomen e ndejes, kuzhinen, nje banjo, nje ballkon dhe vendparkim.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni MALI
Prishtinë
+37744524163
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »