SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj me qera banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
119184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banes me qera ne lagjen kalabria banesa posedon 2 dhoma gjumi 1 banjo dhom-dite + kuzhin si dhe Te gjitha Jan me terasa banesa eshte e mobiluar eshte e pershatur edhe per nderkombetar , leshoj edhe komplet Katin 200 metra katror per me shum info kontako 044503563

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veprim
Pristina
044503563
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »