SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera lokali afarist 1350m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
119185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera lokali ka hapsir 1350m2 osht igatshem per pun naltsia lokalit osht 4 m dhe parking ka mbi 1000m2 te shtruar ne kocka betoni.muj perdoret per fabrik.depo.market .per lodra te ndryshme
.per sallon tepive-keramike-mobilje dhe per shum bizneset tjera.lokali ka dhe camera te istaluar.lokali gjindet magjesrale gjakov-pej .qmimi qeras osht teper i volitshem per gjdo informat tel 049189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Din
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »